گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 5
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 421
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 2,015
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,278,101
   

سورس پروژه سیستم حسابداری به زبان سی پلاس پلاس


قیمت قبلی : 3000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 3000   تومان
بانک : ندارد
کامنت گذاری: ندارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 2579

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

معمولا پروژهای سی پلاس پلاسی که منتشر میشن خیلی تو اجرا مشکلاتی دارن سعی میکنیم ابتدا فایل اجرایی هم براتون بگیریم این به معنی هستش که پروژه هیچ گونه اروری نداره و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه معمولا سعی میکنیم کد ها رو برسی کنیم و بهترن پروژه ها رو براتون بزاریم که خیلی ها میان سوء استفاده میکنن واقع رنج میبریم از این موضوع…خوب بریم سراغ امکاناتی که پروژه داره بالاخره سیستم حسابداری از اسمش مشخصه یکسری امکانات مالی داره که جهت مدیریت حساب های یک شرکت و یا یک فروشگاه استفاده میشه.پروژه به همراه سورس کامل هستش که میتونید استفاده کنید. وراثت این امکان را ایجاد می‌کند که یک نوع ویژگی دیگر انواع را داشته باشد. وراثت از یک کلاس پایه می‌تواند عمومی، خصوصی یا حفاظت شده باشد. این تعیین سطح دسترسی مشخص می‌سازد آیا کلاس‌های نامربوط و یا مشتق شده می‌توانند به اعضای عمومی یا حفاظت شده کلاس پایه دسترسی داشته باشند. تنها وراثت عمومی به معنای وراثت به کار رفته بصورت عموم است. دو نوع دیگر وراثت به ندرت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر تعیین‌کننده سطح دسترسی حذف شود سطح دسترسی برای کلاس خصوصی و برای ساختمان به صورت عمومی تعریف می‌گردد. کلاس‌های پایه ممکن است بصورت مجازی تعریف شوند که به آن وراثت مجازی گویند. وراثت مجازی تضمین می‌کند که فقط یک نمونه از کلاس پایه وجود داشته باشد و مشکلاتی همانند مشکلات وراثت چندگانه بوجود نیاید.

امکانات اصلی پروژه :

1-نوشته شده با زبان C++ سی پلاس پلاس 2_ دارای کلاس های متفاوت 3-دارای وراثت

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

ثبت فیش حقوقی به زبان سی پلاس پلاس،سورس سی پلاس پلاس،سورس سیستم حسابداری،مدیریت فیش حقوقی به زبان c++،مدیریت کارمندان به زبان سی پلاس پلاس،پروژه حسابداری،پروژه سیستم حسابداری،پروژه سیستم حسابداری به زبان سی پلاس پلاس