گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 6
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1,222
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,603
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,276,887
   

برنامه جستجو دودویی با اسمبلی

در این پروژه عملیات جستجو دودویی بروی یک آرایه انجام میشود. بعد از اجرای برنامه، سیستم سایز آرایه را از کاربر میخواهد. سپس سیستم آرایه مورد نیاز را تولید کرده و سیستم مجدد هنصر مورد نظر جهت جستجو را از کاربر درخواست میکند. کاربر عنصر مورد نظر را وارد می کند.

10,200 تومان

برنامه بدست آوردن مقسوم علیه تا یک عدد با اسمبلی

در این پروژه عملیات بدست آوردن مقسوم علیه تا یک عدد انجام میشود. کلیه کد ها دارای کامنت هستند و آموختن آن راحت و قابل فهم میباشد.

6,700 تومان

سورس پروژه سیستم انتخاب واحد به زبان Asembly

سیستم انتخاب واحد که امروزه بیشتر به صورت تحت وب ارائه شده است و دانشجویان همه کارهای دانشگاهی خود را به صورت شبکه ای انجام میدهند.امروز یه نرم افزاری که به همراه سورس برای شما اماده کردم سیستم انتخاب واحدی هستش که به صورت تحت داس (DOS)هستش و به زبان اسمبلی نوشته شده رو براتون اماده کردم.امروزه اسمبلی در خیلی از دانشگاها مورد تدریس قرار نمیگیره ولی دیدم تو لیست پروژه هستش.
3,000 تومان

دانلود پروژه رایگان snake به زبان اسمبلی

snake که همان بازی مار هستش که شما در بارها در سیستم دیگر و یا به زبانهای دیگر دیده اید.
3,000 تومان

دانلود پروژه الگوریتم مرتب سازی حبابی به زبان Assembly به همراه سورس کامل

پروژه ای برای شما دوستان اماده کردیم برای درس زبان ماشین همان اسمبلی که یکی از درس های مهم هستش در رشته مهندسی نرم افزار این پروژه که به همراه سورس هستش به زبان اسملی نوشته شده .این پروژه یک پروژه مرتب سازی از نوع حبابی که در نوع خودش یک الگوریتم پیچیده ای هستش.
3,000 تومان

مجموع چند پروژه به زبان اسمبلی

چند پروژه کاربردی از اسمبلی برای شما دوستان اماده دانلود کرده ایم که بسیار پروژه هایی کاربردی و مفیدی هستشن که میتونید به عنوان پروژه درسی نیز از این پروژه ها استفاده کنید.این پروژه ها همگی به همراه سورس کامل هستن امید وارم مفید باشه و استفاده لازم را ببرید.سورس ها همگی رایگان هستن.
3,000 تومان

سورس پروژه جابجایی دو عدد در اسمبلی

کاره این پروژه دو عدد از کار میگیره و دوعدد دریافتی رو جابه جا میکنه
3,000 تومان

سورس پروژه تبدیل حروف به عدد در اسمبلی

این پروژه که به زبان اسمبلی نوشته ابتدا دو کاراکتر را از کاربر میگیرد آنها را در مرحله اول بایستی به عددی تبدیل کرده و در مرحله بعد آنها را از هم دیگر مقایسه میکند اگر کاراکتر اولی از دومی بزرگتر باشد آنها را از هم تفریق میکند.
3,000 تومان

دانلود سورس شش پروژه رایگان اسمبلی

زبان همگذاری یا اسمبلی (به انگلیسی: Assembly) به مجموعه زبان‌های برنامه‌نویسی سطح پایینی اطلاق می‌شود که در آن مستقیماً دستورالعمل‌های پردازندهٔ اصلی (CPU) نوشته می‌شود ( یعنی دستوراتی که ALU توانایی انجام آنها را دارد.)به دلیل سطح پایین بودن این زبان‌ها، نوشتن، اشکال‌زدایی و نگهداری برنامه سخت‌تر است. برای هر خانوادۀ CPU یک زبان اسمبلی وجود دارد.این زبان به زبان مادر کامپیوتر بسیار نزدیک می‌باشد به‌طوری که تمامی برنامه‌های اولیه همچون ...
3,000 تومان

سورس پروژه حذف فایل در زبان اسمبلی

اسمبل یا همگذار نرم افزاری است که برنامه نوشته شده به زبان اسمبلی را به کدهدف (Object Code) تبدیل می کند و یک فایل با پسوند obj تولید می کند. توجه شود که این فایل قابل اجرا نیست و بوسیله نرم افزار Linker این فایل به یک فایل با پسوند exe تبدیل می‌شود که این فایل جدید قابل اجرا است.هر مجموعه دستورالعمل تعبیه شده در هر پردازنده‌ای، زبان اسمبلی مخصوص خود را دارا می‌باشد. لذا اگر دو نوع پردازنده که ISA (یا مجموعه دستورالعمل) آنها متفاوت از ی ...
3,000 تومان

سورس پروژه پاک کردن صفحه نمایش به زبان اسمبلی

سورس پروژه پاک کردن صفحه نمایش به زبان اسمبلی
3,000 تومان
تصویر پروژه در ناب پروژه