گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 312
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,191
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,143,122
   

پروژه اعدام زندانیان با سی پلاس پلاس

در این پروژه که با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده است کاربر عددی را به عنوان تعداد زنذانیان به برنامه میدهد . سپس برنامه یه آرایه دانیامیک را ایجاد کرده و از کاربر میخواهد تعداد زندانیانی را که میخواهد اعدام شوند ...

15,000 تومان

سورس برنامه شطرنج با ++C

این پروژه که با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده است، بازی شطرنج را پیاده سازی میکند. جهت اجرای بازی شرنج کافیست زبان برنامه نویسی visual c++ 6 را نصب کرده و برنامه را اجرا کنید.

7,400 تومان

برنامه الگوریتم کروسکال با c++

این برنامه که با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده است ، الگوریتم کراسکال را بروی یک گراف وزن دار و جهت دار محاسبه میکند . 
17,400 تومان

پیاده سازی الگوریتم فلوید با C++

این پروژه که با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده است با استفاده از رابط کنسول تهیه شده است . با استفاده از الگوریتم فلوید کوتاه ترین مسیر را محاسبه کرده و در قالب گرید در خروجی نمایش میدهد . قابل توجه کلیه کاربران محترم ، معادل همین برنامه با زبان برنامه نویسی سی شارپ موجود میباشد که در صورت نیاز میتوانید آن را بصورت مستقیم و با تماس تلفنی سفارش دهید .
21,200 تومان

پروژه بدست آوردن تعداد زیر رشته ها از یک رشته با C++

این برنامه که با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس نوشته شده با دریافت یک رشته ی اصلی از کاربر ، تعداد زیر رشته ها را محاسبه کرده و نمایش میدهد .
12,900 تومان

بازی دوز با C++

بازی Tic Tac Toe Blue یک بازی کلاسیک است که همان بازی دوز خودمون هستش .این بازی شامل 4 درجه ی EASY, NORMAL, EXPERT and CHAMPION است.
24,400 تومان

پروژه بازی tic tac toe با C++

بازی Tic Tac Toe Blue یک بازی کلاسیک است که همان بازی دوز خودمون هستش .این بازی شامل 4 درجه ی EASY, NORMAL, EXPERT and CHAMPION است.
24,400 تومان

پروژه تفریق چند جمله ای با C++

این پروژه دو عبارت چند جمله ای را از ورودی دریافت کرده از هم کم میکند .
19,000 تومان

داکیومنت بدس آوردن نقطه میانی در درس محاسبات عددی با C++

نقطه سربه‌سر یا نقطه سربه‌سری اصطلاحی است که برای بررسی ارتباط میزان تولید یک بنگاه اقتصادی با میزان سودآوری آن به کار می‌رود. نقطه سربه‌سر، میزانی از تولید بنگاه اقتصادی را نشان می‌دهد که در آن میزان هزینه‌ها با میزان درآمدها برابر می‌شود و بنگاه در این سطح از تولید نه سود می‌کند و نه زیان. اگر تولید، بیشتر از نقطه سربه‌سر باشد، بنگاه سود خواهد برد و اگر کمتر باشد، زیان خواهد دید. . تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر به منظور تعیین هدفهای فرو ...
19,000 تومان

پروژه مربع جادویی با C++

سورس همراه با داکیومنت و مستندات تحویل میگردد .
20,000 تومان

پروژه جمع چند جمله ای با C++

این پروژه دو عبارت چند جمله ای را از ورودی دریافت کرده با با هم جمع میکند .
19,000 تومان

پروژه آژانس هوایی(فرودگاه) با C++

تصویر فوق کل توضیحات را ارئه مینماید .
20,800 تومان

جستجو دودویی با C++

این پروژه لیستی از اعداد را دریافت کرده و به روش دودویی مرتب میکند .
16,600 تومان

پروژه تقویم با C++

پروژه فوق بطور کلی سالی را از ورودی دریافت کرده با استفاده از یک سری متدها و محاسبات تمامی ماههای سال همراه با ذکر نام روزها و شماره روزها را در یک فایل چاپ کرده و نمایش میدهد. امکانات پروژه :پروژه فوق بطور کلی سالی را از ورودی دریافت کرده با استفاده از یک سری متدها و محاسبات تمامی ماههای سال همراه با ذکر نام روزها و شماره روزها را در یک فایل چاپ کرده و نمایش میدهد.نکته قابل توجه در این پروژه این است که : مثلا اگر روز اول سال دوشنبه باش ...
19,600 تومان

پروژه عملیات اصلی بروی فایل پایل با C++

این پروژه تمامی عملیات مثل حذف یک رکورد با شماره خاص،اضافه کردن یک رکورد بصورت غیره ثابت مکانی ،عملیات ویرایش بروی رکورد و انواع جستجوی رکورد را بروی فایل پایل(Pile) انجام میدهد .تعداد خطوط این پروژه 500 خط کد میباشد. فایل پایل: فایل پایل به فایلی گفته می شود که رکوردهایش بصورت طول ثابت و غیره ثابت مکان می باشد . غیره ثابت مکان یعنی اینکه فیلدهای یک رکورد در فایل دارای یک مکان ثابت نمیباشند.بعنوان مثال:رکورد مربوط به یک دانشجو که شا ...
30,500 تومان

پروژه تبدیل عبارت پیشوندی به عبارت میانوندی با C++

بطور کلی این برنامه یک عبارت پیشوندی را از ورودی دریافت کرده و به عبارت میانوندی تبدیل میکند . توضیحات و داکیومنت مربوطه موجود میباشد .
16,500 تومان

پروژه تبدیل عبارت پسوندی به عبارت میانوند با C++

بطور کلی این برنامه یک عبارت پسوندی را از ورودی دریافت کرده و به عبارت میانوندی تبدیل میکند . توضیحات و داکیومنت مربوطه موجود میباشد .
17,000 تومان

پروژه تبدیل عبارت میانوند به عبارت پیشوندی با C++

بطور کلی این برنامه یک عبارت میانوندی را از ورودی دریافت کرده و به عبارت پیشوندی تبدیل میکند . توضیحات و داکیومنت مربوطه موجود میباشد .
15,800 تومان

پروژه تبدیل عبارت میانوند به عبارت پسوندی با C++

عبارت پسوندی به عباراتی گفته میشود که ابتدا عملوند قرار میگیرد و پس از آن عملگر، مانند +AB که به معنای جمع A و B میباشد.این عبارات به دلیل آنکه برای تعیین اولویت عملگرها به پرانتز نیازی ندارد مورد کاربرد زیادی دارند.در اینجا برنامه ای قرار میدهیم به زیان سی پلاس که برای تبدیل اینگونه عبارت به عبارت میانوندی استفاده میشود.
14,200 تومان

پیاده سازی فشرده سازی به روش هافمن با زبان سی پلاس پلاس

برنامه فوق با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس تهیه و پیاده سازی شده است . روش کارکرد برنامه بدین صورت هست که ابتدا محیطی را برای شما فراهم کرده که با زدن دکمه ی اینتر دو گریننه نمایش داده میشود ، گزینه 1 عملیات فشرده سازی و گزینه 2 از حالت فشرده بیرون آوردن میباشد . با انتخاب گزینه 1، میبایست آدرس فایل ورودی و خروجی را وارد کرده تا عملیات فشرده سازی را انجام دهد . دقت شود که قایل های ورودی و خروجی فایل متنی میباشد . با انتخاب گزینه 2، می ...
10,200 تومان

دانلود سورس مثلث خیام به زبان c++

سورس مثلث خیام به زبان سی پلاس پلاس براتون گذاشتم که امید وارم مفید باشه
3,000 تومان

سورس کد تشخیص آرایه های زین اسبی با استفاده از سی پلاس

سورس کد تشخیص آرایه های زین اسبی با استفاده از سی پلاس
3,000 تومان

دانلود الگوریتم و سورس بازی هشت وزیر به زبان c++

دانلود الگوریتم و سورس بازی هشت وزیر به زبان c++ بازی که نوشتنش واقعا مشکله و نمیشه به همین راحتی نوشتش
3,000 تومان

مجموعه سورس کدهای سی پلاس پلاس و سی

یک سری سورس کد از زبان های c++ و c براتون اماده کردم که امید وارم مفید باشه و استفاده کنید…. لیست برنامه ها ۱- برنامه سوپر مارکت شامل (ثبت کد کالا ها – لیست – فروش – خرید و….) ۲- برنامه دانشجو شامل عملیات اصلی و یک بازی ۷۸۱ خط ۳- محاسبه معکوس ماتریس معمولی و ماتریس اسپارس ۴- برج هانوی بازگشتی ۵- برنامه لیگ برتر ۶-برنامه ۱۱۸ با امکانات اضافه حذف منطقی حذف فیزیکی جستجو ویرایش لیست گیری و….
3,000 تومان

سورس کدهای سی پلاس

سورس کدهای سی پلاس سلام دوستان سی پلاس پلاس یکی از زبان هایی هستش که اصولا کد نویسی پیچیده ای داره و نوشتن پروژه با این زبان کار سختیه.امروز شش تا پروژه براتون اماده کردم که به زبان سی پلاس پلاس نوشته شده.در یک فایل زیپ این چند پروژه رو فشرده کردم و در اختیار شما دوستان عزیز به طور را یگان قرار میدم.امید وارم مفید باشه و استفاده کنید. محاسبه همسازه ماتریس ۴*۴ محاسبه اعداد فردی که مجموع آنها عدد ورودی را می سازد محاسبه فاکتوریل Fact ...
3,000 تومان

سورس فیبوناچی به زبان سی (c)

سورس برنامه فیبوناچی به زبان سی هستش اکثر دوستان به کار کردن فیبوناچی اشنا هستن و مشکل اینجاست که تونایی پیاده کردن رو برنامه را ندارند. فیبوناچی به شکل زیر کار میکند؟ F( n ) = F( n – ۱ ) + F( n – ۲ ) n > 2 , F( 1 ) = F( 2 ) = 1
3,000 تومان

چند بازی کاربری و گرافیکی به زبان سی پلاس پلاس

این پروژه ها و سورس ها همگی به زبان سی پلاس پلاس نوشته شدن و با سورس کامل و فایل اماده کامپایل شده در اختیار شما دوستان عزیز قرار میدم امید وارم مفید باشه و استفاده کنید.بازی اسنک بازی بلک جک (BlackJack) بازی پینگ پنگ (Ping Pong) بازی نقطه ها (A dots Game) دوز (Tic-Tac-Toe) بازی شطرنج (Chess Game)
3,000 تومان
تصویر پروژه در ناب پروژه