گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 304
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,191
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,143,114
   

تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه زنجیره ای

این پروژه به تجزیه و تحلیل و رسم مهمترین نمودار های این سیستم پرداخته که فایل توضیحات مربوطه همراه با تصاویر تک به تک نمودار ها همراه با یک نسخه فایل PDF,Word 2007 پس از خرید ارائه میگردد که بصورت آنلاین قابل دانلود میباشد . ضمنا کلیه نمودار ها با نرم افزار Visio  تهیه شده و همراه با مستندات تحویل میگردد .
در این تجزیه و تحلیل نمودارهای ذیل تهیه و رسم شده است :
1. ERD
که وظیفه تعیین انواع موجودیت های سیستم را به عهده دارد ...
31,200 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم کتابخانه

این پروژه به تجزیه و تحلیل و رسم مهمترین نمودار های این سیستم پرداخته که فایل توضیحات مربوطه همراه با تصاویر تک به تک نمودار ها همراه با یک نسخه فایل PDF,Word 2007 پس از خرید ارائه میگردد که بصورت آنلاین قابل دانلود میباشد . ضمنا کلیه نمودار ها با نرم افزار Visio تهیه شده و همراه با مستندات تحویل میگردد . سیستم های کتابخانه برای مدیریت کتاب ها استفاده می شوند به طوری که به وسیله این سیستم می توان مشخصات عمومی کتاب های داخل کتابخانه ر ...
28,000 تومان

تجزیه و احلیل سیستم حمل و نقل باربری

در این پروژه تنها موارد زیر تهیه و تنظیم شده است :نمودار DFD سطح صفر در این نمودار ارتباط موجودیت های خارجی با سیستم مشخص میباشد . نمودار DFD سطح یک توضیحات موارد مربوط به نمودار DFD : در این نمودار تمامی اعمالی که در سیستم انجام میشود شبیه سازی و نمایش داده میشود بطوریکه با یک نگاه میتوان پی برد که سیستم چگونه کار میکند و شامل چه قست هایی میباشد .  ثبت اطلاعات پایه o از این طریق میتوان اطلاعات پایه و اساسی سیستم را مدیریت کرد . در این ...
30,500 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم فاضلاب شهری

انواع نمودار ها ی تخلیل شده از سیستم فاضلاب : 1. نمودار های موارد کاربرد • موارد کاربد تشکیلات • موارد کاربرد مدیریت منابع آموزشی • موارد کاربرد آموزش منابع آموزشی و انسانی • موارد کاربرد نیروی انسانی منابع آموزشی و انسانی نمودار موارد کاربرد مربوط به معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی 2. نمودار کلاس 3. نمودار ترتیبی(استخدام یک کاربر) 4. نمودار همکاری(استخدام یک کاربر) نمودارهای dfd
21,000 تومان

تجزیه و تحلیل آژانس مسافرتی

یک سیستم آژانس مسافرتی هوایی تحت وب که در آن امکان رزرو بلیط ، تهیه لیست مسافران ، امکان درج کارمند و مدیرمسئول جدید و همچنین امکان ایجاد یک سرویس هوایی فراهم خواهد بود. در این سیستم 4 کاربر اصلی وجود دارد به نام های مدیر ارشد ، مدیرمسئول و کارمندان و مشتری که هر کدام وظایف مخصوص به خود را دارند.
اهداف سیستم :
 به صورت کلی امکان می خواهیم سیستمی طراحی کنیم که در آن مشتریان در آژانس هوایی بتوانند به راحتی بلیط رزرو ...
29,800 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم مدیریت کالای انبار

این پروژه تنها به بررسی و تجزیه تحلیل نمودار های ذیل با نرم افزار Visio و Word پرداخته است . 1- نمودار DFD 2- نمودار DFD سطح صفر 3- نمودار ERD 4- نمودار STD همچنین برای این پروژه 20 نوع کویری تهیه و در مستندات همراه با توضیحات موجود میباشد .
33,500 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم شیرینی پزی

این پروژه تنها به بررسی و تجزیه تحلیل نمودار های ذیل با نرم افزار Visio و Word پرداخته است . 1- نمودار DFD 2- نمودار DFD سطح صفر
29,800 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم سوپر مارکت

در این تجزیه و تحلیل نمودارهای ذیل تهیه و رسم شده است : 1. ERD که وظیفه تعیین انواع موجودیت های سیستم را به عهده دارد . 2. DFD L0 یک دیدگاه و نمای کلی از سیستم 3. DFD L1 نحوی ی عملگرد داخلی سیستم را مجسم میکند 4. WorkFlow عملکرد هر یک از بخش ها را به نمایش میگذارد . به ک.نه ای که بیان میکند بخش مورد نظر برای انجام یک عمل چه پروسه و جریانی را باید طی کند. 5. Normalization از این امکان به منظور نرمال سازی و یا بهینه سازی جداول در پایگاه د ...
32,500 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم سفارش خرید

این پروژه تنها به بررسی و تجزیه تحلیل نمودار های ذیل با نرم افزار Visio و Word پرداخته است . 1- نمودار DFD 2- نمودار DFD سطح صفر 3- نمودار ERD 4- نمودار STD
25,000 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم فروش چرم

این پروژه تنها به بررسی و تجزیه تحلیل نمودار های ذیل با نرم افزار Visio و Word پرداخته است . 1- نمودار DFD 2- نمودار DFD سطح صفر 3- نمودار ERD 4- نمودار STD
29,900 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم امنیت لوازم خانگی

توضیحات موارد مربوط به نمودار DFD : در این نمودار تمامی اعمالی که در سیستم انجام میشود شبیه سازی و نمایش داده میشود بطوریکه با یک نگاه میتوان پی برد که سیستم چگونه کار میکند و شامل چه قست هایی میباشد .  ثبت اطلاعات پایه o از این طریق میتوان اطلاعات پایه و اساسی سیستم را مدیریت کرد . در این سیستم ثبت و مدیریت کاربران که انبار دار و متصدی تحویل گیرنده بار و اپراتور و بار جزو موارد اساسی و پایه میباشد .  عملیات اصلی o عملیات اصلی هم همان ...
21,000 تومان

تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه

در این تجزیه و تحلیل نمودارهای ذیل تهیه و رسم شده است : 1. ERD که وظیفه تعیین انواع موجودیت های سیستم را به عهده دارد . 2. DFD L0 یک دیدگاه و نمای کلی از سیستم 3. DFD L1 نحوی ی عملگرد داخلی سیستم را مجسم میکند 4. WorkFlow عملکرد هر یک از بخش ها را به نمایش میگذارد . به ک.نه ای که بیان میکند بخش مورد نظر برای انجام یک عمل چه پروسه و جریانی را باید طی کند. 5. Normalization از این امکان به منظور نرمال سازی و یا بهینه سازی جداول در پایگاه د ...
28,900 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سیستم تالار و رستوران

این پروژه نمودار ERD و پایگاه داده سیستم تالار و رستوران را در قالب sql server پیاده سازی کرده که شامل ارتباطات بین کلیه جداول وب سایت تالار و رستوران میباشد .
12,000 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی شجره نامه

این پروژه نمودار ERD و پایگاه داده سیستم شجره نامه را در قالب sql server پیاده سازی کرده که شامل ارتباطات بین کلیه جداول شجره نامه میباشد .
19,900 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی وب سایت پیش فروش املاک

این پروژه نمودار مربوط به یک وب سایت پیش فروش املاک را در قالب نمودار ERD و در sql server همراه با کلیه جداول و ارتباطات بین آنها را پیاده سازی میکند . پس از خرید نمودار ER و کلیه جداول مربوط به وبسایت شجره نامه در اختیار شما قرار داده میشود .
22,000 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی وب سایت بیمارستان

این پروژه سیستم بیمارستان را در قالب نمودار erd و با نرم افزار sql server پیاده سازی کرده که کلیه جداول تهیه شده و ارتباطات بین آنها پس از خرید قابل دانلود میباشد .
25,200 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سیستم پارکینگ

کلیه نمودار های مربوط به سیستم ورود و خروج خودرو به پارکینگ در قالب نمودار ERD در بانک اطلاعاتی sql server پیاده سازی شده و ارتباطات بین کلیه جداول نیز در پایگاه داده موجود میباشد .
24,900 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سیستم ارتباط استاد با دانشجویان

این پروژه سیستم ارتباط بین اساتید و دانشجو را در قالب نمودار erd و با بانک اطلاعاتی sql server پیاده سازی کرده که کلیه جداول تهیه شده و ارتباطات بین آنها پس از خرید قابل دانلود میباشد .
23,500 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی وب سایت فروشگاه آنلاین

این پروژه نمودار ERD وب سایت فروشگاه آنلاین را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در وب سایت فروشگاه آنلاین تهیه و پیاده سازی شده است .
24,400 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سیستم فروشگاه لپتاپ و گوشی

این پروژه نمودار ERD وب سایت فروش لپتاپ را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در وب سایت فروش لپتاپ تهیه و پیاده سازی شده است .
20,200 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی فروشگاه لباس

این پروژه نمودار ERD سیستم فروشگاه لباس را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم فروشگاه لباس تهیه و پیاده سازی شده است .
29,000 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی مطب پزشک پزشک

این پروژه نمودار ERD سیستم مطب پزشک پزشک را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم مطب پزشک پزشک تهیه و پیاده سازی شده است .
28,100 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سیستم مدرسه

این پروژه نمودار ERD سیستم مدرسه را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم مدرسه تهیه و پیاده سازی شده است .
28,200 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی کتابخانه تحت ویندوز

این پروژه نمودار ERD سیستم کتابخانه را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم کتابخانه تهیه و پیاده سازی شده است .
29,200 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سایت کنسرت

این پروژه نمودار ERD وب سایت کنسرت را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم کنسرت تهیه و پیاده سازی شده است .
29,400 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی سیستم خیریه

این پروژه نمودار ERD سیستم خیریه را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم خیریه تهیه و پیاده سازی شده است .
29,800 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی خوابگاه دانشجویی

این پروژه نمودار ERD خوابگاه دانشجویی را در بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده میکند. کلیه ارتباطات بین جداولهای موجود در سیستم خوابگاه دانشجویی تهیه و پیاده سازی شده است .
29,350 تومان

نمودار ER و بانک اطلاعاتی کلمات کلیدی

این پروژه ارتباط بین تگ ها , عناوبنن و کلمات کلیدی را در قالب نمودار erd و با نرم افزار sql server پیاده سازی کرده که کلیه جداول تهیه شده و ارتباطات بین آنها پس از خرید قابل دانلود میباشد .
27,200 تومان
تصویر پروژه در ناب پروژه