گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 4
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 581
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,365
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,135,699
   

تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه


قیمت قبلی : 40460  تومان
 تخفیف : 40  %
قیمت  جدید: 28900   تومان
بانک : فاقد بانک اطاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 6913

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

در این تجزیه و تحلیل نمودارهای ذیل تهیه و رسم شده است : 1. ERD که وظیفه تعیین انواع موجودیت های سیستم را به عهده دارد . 2. DFD L0 یک دیدگاه و نمای کلی از سیستم 3. DFD L1 نحوی ی عملگرد داخلی سیستم را مجسم میکند 4. WorkFlow عملکرد هر یک از بخش ها را به نمایش میگذارد . به ک.نه ای که بیان میکند بخش مورد نظر برای انجام یک عمل چه پروسه و جریانی را باید طی کند. 5. Normalization از این امکان به منظور نرمال سازی و یا بهینه سازی جداول در پایگاه داده ها استفاده میگردد. 6. Data constraints این نمودار برای تعیین کردن انواع داده ها و نحوه ی دسترسی به هر کدام و .. به کار میرود . در این صورت نوع داده ها نیز مشخص میگردد . 7. Authorization Requirement این عنوان نیز بیان کننده ی انواع موارد کاربرد و در خواست های عامل ها از سیستم می باشد که در بخش UML نیز پیاده سازی می گردد . توضیح و شکلهای مربوط به هر نمودار در قالب یک فایل ورد موجود میباشد .

امکانات اصلی پروژه :

1. ERD 2. DFD L0 3. DFD L1 4. WorkFlow 5. Normalization 6. Data constraints 7. Authorization Requirement نتیجه گیری: با این تفاسیر و نرمال سازی ها و ... میتوان نتیجه گرفت که با این روش هم در سرعت و هم در کارایی برنامه و هم از نظر استاندار بودنش کمک کرده ایم. زیرا با محدودیت ها و ذکر انواع داده ای ، انواع فیلدها همراه با سطوح دسترسی و ... نشان داده میشود و با نرمال سازی ها برنامه را توسعه داده ایم و باعث میشود که داده های تکراری وارد نشده و از جداول اضافه استفاده نکنیم .

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

نمودار dfd سیستم فروشگاه ، نمودار ERD سیستم فروشگاه ، نمودار Normalization سیستم فروشگاه ، نمودار Data constraints سیستم فروشگاه ، تجزیه و تحلیل سیستم فروشگاه با Visio