گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1,759
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,895
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,148,533
   

تجزیه و تحلیل سیستم کتابخانه


قیمت قبلی : 42000  تومان
 تخفیف : 50  %
قیمت  جدید: 28000   تومان
بانک : فاقد بانک اطاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 10390

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه به تجزیه و تحلیل و رسم مهمترین نمودار های این سیستم پرداخته که فایل توضیحات مربوطه همراه با تصاویر تک به تک نمودار ها همراه با یک نسخه فایل PDF,Word 2007 پس از خرید ارائه میگردد که بصورت آنلاین قابل دانلود میباشد . ضمنا کلیه نمودار ها با نرم افزار Visio تهیه شده و همراه با مستندات تحویل میگردد . سیستم های کتابخانه برای مدیریت کتاب ها استفاده می شوند به طوری که به وسیله این سیستم می توان مشخصات عمومی کتاب های داخل کتابخانه را نگهداری کرد و در اختیار خوانندگان قرار داد. در این صورت براساس اهداف پیاده سازی این سیستم ممکن است کتابخانه تمام محتویات کتاب را در این سیستم نگهداری کند و به خوانندگان اجازه دهد تا کتاب ها را به صورت مستقیم مطالعه کنند. با هدفی دیگر میتوان این سیستم را بصورت مکانیزه یا آنلاین تهیه و طراحی نمود که در این صورت دارای ویژگی های زیر میباشد:

امکانات اصلی پروژه :

lexapro and pregnancy autism

lexapro and pregnancy autism click here
سیستم های کتابخانه برای مدیریت کتاب ها استفاده می شوند به طوری که به وسیله این سیستم می توان مشخصات عمومی کتاب های داخل کتابخانه را نگهداری کرد و در اختیار خوانندگان قرار داد. در این صورت براساس اهداف پیاده سازی این سیستم ممکن است کتابخانه تمام محتویات کتاب را در این سیستم نگهداری کند و به خوانندگان اجازه دهد تا کتاب ها را به صورت مستقیم مطالعه کنند. با هدفی دیگر میتوان این سیستم را بصورت مکانیزه یا آنلاین تهیه و طراحی نمود که در این صورت دارای ویژگی های زیر میباشد: ممکن است کتاب خانه فقط بخشی و یا فصل هایی از کتاب ها را برای مطالعه عموم و به طور آزاد در اختیار کاربران قرار دهد. در حالت دیگر ممکن است کتابخانه این اجازه را به کاربران بدهد تا برخی یا همه کتاب ها را بتوانند دریافت (دانلود) کنند. باید توجه داشت که در هر کدام از حالت های اشاره شده نیاز به تولید فایل های PDF کتاب ها می باشد تا این سیستم ها بتوانند بر روی آن ها مدیریت انجام دهند. سه حالت متفاوت در هنگام تولید این PDF ها وجود دارد: 1- اسکن صفحات کتاب ها و مقالات به صورت عکس در این حالت دیگر امکان جستجو در متن کتاب ها و مقالات برای کاربران وجود ندارد. 2- اسکن OCR کتاب ها و مقالات در این حالت مدیریت سیستم می تواند به کاربران این اجازه را بدهد تا در همه متن کتاب یا فقط بخش هایی که در اختیار عموم قرار داده شده است جستجو انجام دهد. 3-تایپ کتاب ها و مقالات و یا در صورت امکان خریداری کردن فایل تایپ شده کتاب از انتشاراتی و یا نویسنده و دریافت اجازه انتشار آن به صورت آنلاین در برخی سیستم ها فقط به کاربران اجازه داده می شود تا در مشخصات کتاب ها و مقالات جستجو نمایند ولی برخی دیگر از سیستم ها این اجازه را به کاربران می دهد تا بتوانند در متن کتاب ها و مقالات نیز جستجو کنند. در این گونه سیستم ها توانایی سیستم در تعدد انواع فایل هایی (PDF, DOC, DOCX, TXT, …) که می تواند در آن ها جستجو نماید مهم است. تمامی این سیستم ها دارای مدیریت کاربران و بخش های گزارشگیری هستند. اما در حالتی که کتابخانه الکترونیکی برای یک کتابخانه ای که محلی فیزیکی برای کتاب های فیزیکی دارد، راه اندازی شده باشد معمولا دارای بخشی برای رزرو کتاب و دیدن وضعیت کتاب در مورد این که برای چه تاریخی آزاد است تا برای مطالعه قرض گرفته شود، نیز هستند. در برخی از این سیستم ها بخشی نیز برای محاسبات مالی و هزینه های خرید و فروش و یا قرض دادن و یا عضویت در کتابخانه تعبیه می شود. از امکاناتی که در سیستم های یکپارچه مدیریت کتاب ها و مقالات اضافه بر کتابخانه های الکترونیک وجود دارد می توان به: • سیستم پیدا کردن فایل های تکراری کتاب ها، • سیستم تولید خودکار کلید واژه ها ورود و صدور کتاب ها به نوع های دیگر فایلی اشاره کرد.

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

نمودار dfd سیستم کتابخانه ، نمودار ERD سیستم کتابخانه ، نمودار Normalization سیستم کتابخانه ، نمودار Data constraints سیستم کتابخانه ، تجزیه و تحلیل سیستم کتابخانه با Visio