گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 5
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 685
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 946
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 2,909,723
   

تجزیه و تحلیل خرید کالا برای یک سازمان تولیدی


قیمت قبلی : 22200  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 22200   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 7166

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه به تجزیه و تحلیل رویه خرید کالا برای یک سازمان تولیدی می پردازد. برای این سازمان انواع نمودارهای DFD00, DFD01, Context Diagram یا نمودارهای جریان داده سطح صفر و یک و همچنین فلوچارت مربوط به دو مورد از درخواست های مهم سیستم و تعیین وظایف اصلی سیستم تهیه شده است.

فرآیند خرید کالا :

فرایند خرید با تحویل یک نسخه از درخواست خرید آغاز میشود. این درخواست توسط انبار ایجاد میشود و باید به تایید مدیر مالی و مدیر عامل رسیده باشد. پس از این مرحله ابتدا مامور خرید مشخص شده و درخواست خرید به وی ارجاع داده میشود. در این مرحله سفارشات دسته بندی شده و سفارشاتی که نیاز به اخذ استعلام یا دریافت پیش فاکتور یا انجام مناقصه دارند وارد سیکل مربوط به خود میشوند. درصورتی که دریافت قیمت از اخذ پیش فاکتور انجام گیرد، پس از رویت قیمت توسط تاییدکنندگان قیمت پیش فاکتور، در صورت مناسب بودن قیمت، تامین کننده انتخاب گردیده و سیکل خرید انجام میگیرد. در تمامی مناقصه های انجام شده صلاحیت پیمانکاران، فروشندگان و تامین کنندگان که با آنها معامله انجام میشود توسط واحد های فنی و خرید سازمان بررسی و تصویت هیئت مدیره میرسد.

فرآیند خرید کالا و ارجاع سفارشات خرید به مامور خرید :

بعد از ارجاع خرید به مامور خرید ، در صورتی که برای تامین کالا نیاز به پیش پرداخت باشد، پیش فاکتور از تامین کننده اخذ و پس از تایید و امضا توسط تایید کنندگان مجاز ، پیش فاکتور تایید شده به حسابداری خرید جهت صدور چک به حسابداری مالی ارسال میگردد. حسابداری مالی نیز پس از دریافت پیش فاکتور اقدام به صدور برگ چک و فرم رسید چک مینماید. برگ چک و فرم رسید چک به مامور خرید تحویل، سند حسابداری صادر و سپس توسط کارمند خرید به تامین کننده تحویل و کالا خریداری میگرددو فرم رسید چک توسط تامین کننده امضا و به کارمند خرید برای تحویل به حسابداری مالی عودت داده میشود. در صورتی که پرداخت پیش پرداخت لازم نباشد، کالا توسط کارمند خرید، خریداری میگردد. سپس فاکتور از تامین کننده دریافت و کالا به مقصد تعیین شده انتقال داده میشود. فاکتور دریافتی توسط ناظران مجاز سازمان کنترل و پس از امضا و تایید به رئیس واحد خرید تحویل داده میشود. در بدو ورود کالا به سازمان فرم ارسال کالا و بارنامه کالا توسط کارمند خرید به همراه کالا، تحویل انبار میگردد.

انبار بعد از طی مراحل توضیح داده شده در روش احرایی انبار اقدام به صدور فرم رسید انبار مربوطه به کالاهای خریداری شده در سه نسخه می نماید، یک نسخه از آن در انبار بایگانی و دو نسخه دیگر به قسمت خرید ارسال می گردد. یک نسخه از فرم رسید انبار در قسمت خرید بایگانی و نسخه دوم  با ضمیمه فاکتور خرید به قسمت حسابداری خرید ارسال میشود. در قسمت حسابداری نسبت به صدور فرم گزارش کارپردازی به همراه یک نسخه رسید انبار و سند حسابداری موقت وفاکتور خرید به حسابداری مالی ارسال میگردد و در حسابداری مالی توسط مسئول مربوطه اسناد کنترل و سند حسابداری قطعی صادر می شود.

با توجه به فرم درخواست صدور چک و سایر اسناد پیوست آن، برگ رسید چک و فرم رسید چک صادر و پس از امضا و تنظیم چک ، به کارمند خرید جهت تحویل به تامین کننده ارجاع میشود. تامین کننده پس از دریافت چک، فرم رسید چک را امضا و آن را به کارمند خرید تحویل میدهد، سپس فرم امضا شده رسید چک به حسابداری مالی عودت داده میشود.

 

کلیه موارد توضیح داده شده در قسمت بالا در قالب نمودار های ذکر شده ترسیم و تشریح شده است.

امکانات اصلی پروژه :

remeron

remeron ttvmerwestad.nl
  1.  تعیین وظایف اصلی سیستم
  2. ترسیم سیستم فلوچارت برای مهمترین وطلیف سیستم(فلوچارت خرید کالا توسط مامور خرید و فلوچارت ارجاع سفارشات خرید به مامور خرید)
  3. نمودار زمینه ای سیستم(CONTEXT DIAGRAM)
  4.    نمودار جریان داده سطح 0 و سطح 1

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

دانلود پروژه تجزیه و تحلیل خرید کالا به زبان visio, پروژه دانشجویی تجزیه و تحلیل خرید کالا با زبان DFD, مدیریت تجزیه و تحلیل خرید کالا, نمودار متن تجزیه و تحلیل خرید کالا,نمودار DFD رویه خرید کالا برای سازمان تولیدی ,نمودار contecxt diagram رویه خرید کالا برای سازمان تولیدی ,DFD00 رویه خرید کالا برای سازمان تولیدی ,DFD سطح یک برای رویه خرید کالا برای سازمان تولیدی,تجزیه و تحلیل خرید کالا ,رسم نمودار خرید کالا برای سازمان تولیدی ,نمودار زمینه ای برای رویه خرید کالا ,ناب پروژه ,تجزیه و تحلیل خرید کالا با visio ,خرید کالا با ویزیو