گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 3
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 372
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 358
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 4,213,629
   

سورس پروژه الگوریتم دایجسترا به زبان سی پلاس پلاس


قیمت قبلی : 29500  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 29500   تومان
بانک : فاقد بانک اطلاعاتی
کامنت گذاری: ندارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 6085

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

 این الگوریتم که عنوانش را از ابداع کننده آن یعنی دیکسترا هلندی گرفته است کوتاهترین مسیر در یک گراف همبند ، جهت دار و وزن دار با وزن غیر منفی را بدست می آورد . بطور مثال اگر تعدادی شهر را به وسیله یک گراف نشان دهیم و فاصله بین شهرها را بوسیله یالهای گراف نشان دهیم بطوریکه می دانیم فاصله بین دو شهر یک عدد مثبت است آنگاه می توان با استفاده از الگوریتم دیکسترا کوتاهترین مسیر بین دو شهر را بدست آورد . این الگوریتم کوتاهترین فاصله بین مبدا با سایر شهرها را بدست می آورد و نمی تواند کوتاهترین فاصله بین هر دو نقطه دلخواه را بدست آورد(مگر آنکه بر روی همه مسیرها آن را اعمال کنیم) و یا نمی تواند گراف با یالهای دارای وزن منفی را پردازش کند برای این منظور باید از الگوریتم هایی نظیر فلوید- وارشال و بلمن- فورد استفاده نمایید.
توضیح بیشتر: در این الگوریتم دو مجموعه S,Q وجود دارد . مجموعه S شامل همه رئوس است این مجموعه برای آن است که ما به مقادیر ADJ[u] که همان هزینه کوتاهترین مسیر است نیاز داریم . مجموعه Q نیز شامل همه رئوس است . مجموعه S در ابتدا تهی می باشد و در هر گام یک عضو (راس) از مجموعه Q به مجموعه S انتقال می یابد ، این راس انتقال یافته در واقع همان راسی است که فاصله تا آن راس ، کمترین مقدار می باشد . مرتبه اجرایی الگوریتم دیکسترا این الگوریتم در پیاده سازی و بدست آوردن زمان مصرفی می تواند ساختار متفاوتی از خود نشان دهد اما اگر در پیاده سازی این الگوریتم از ساختارماتریس اسپارس و هرم-دوجمله ای (binary heap) استفاده نماییم و برای نگهداری مسیر از صف (Queue) بهره ببریم آنگاه زمان مصرفی این الگوریتم به حداقل مقدار خود یعنی (|O( ( |V| + |E| )* Log|V خواهد رسید . توجه شود اگر ساختار پیاده سازی از ماتریس اسپارس و هرم – دوجمله ای مینیمم استفاده نکند مرتبه زمانی به مقدار (O(V^2 + E) = O(V^2 خواهد رسید.

امکانات اصلی پروژه :

_ نوشته شده با زبان C++ سی پلاس پلاس

امکانات دریافتی در فایل زیپ پس از خرید:
1- دانلود سورس پروژه   
2- دانلود فایل exe. اجرایی برنامه
3- این پروژه فاقد داکیومنت می باشد.

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

الگوريتم دايجسترا،الگوريتم دايجسترا با c++،الگوريتم دايجسترا به زبان c++،الگوريتم دايجسترا چيست،روش كارالگوريتم دايجسترا،سورس الگوريتم دايجسترا،سورس پروژه الگوريتم دايجسترا به زبان سي پلاس پلاس،پروژه الگوريتم دايجسترا با سي پلاس پلاس