گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 6
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 366
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 358
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 4,213,623
   

پروژه داده کاوی در متون قرآن کریم با C#


قیمت قبلی : 39000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 39000   تومان
بانک : Microsoft Access
کامنت گذاری: ندارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : 12345 - admin

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 5974

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه که با زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است از رابط گرافیکی مناسبی برخوردار بوده و قابل استفاده برای سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد میباشد . برای ارائه ی دروسی از قبیل مهندسی نرم افزار پیشرفته و مباحث پیشرفته در مهندسی نرم افزار از مقطع ارشد و سایر دروس کارشناسی مناسب میباشد .
روش کار کردن با برنامه :
پس از اجرای برنامه فرم ورود به برنامه بارگذاری شد که میبایست رمز ورود به سیستم(admin 12345) را وارد کرده تا بتوان به محیط برنامه وارد شد . پس از ورود به محیط برنامه میتوان آیات قرآن کریم را وارد کرده و هر کلمه ای را در آن جستجو کرد . در این برنامه میتوان کلمه ای را بعنوان الگو وارد کرده ، تعداد واژه های کلمه را مشخص کرده و آنگاه با انتخاب واژه ی مورد نظر ، آیه ای را که دارای الگوی وارد شده میباشد نمایش داده و تعداد جملات را می شمارد . همچنین نسخه ای از این برنامه وجود دارد با دیتابیس اکسس کار میکند یعنی آیات از بانک بارگذاری میشوند .
صورت سوال در ذیل متن ذیل آمده شده است :
 یک برنامه که ما یک الگو از قرآن وارد کنیم وبیاید ابر الگوهای آن را بیابد یعنی این که ما مثلا میزنیم(الذین یا بسم) بعد میاید تمام کلمه یا آیاتی که با اینها شروع میشوند را میاورد ودر یک لیبل نشان میدهد که مثلا 5 گزینه یا الگو در 20 آیه پیدا شد وآنها را در لیست نشان میدهد والگو های مورد نظر با رنگ قرمز و مابقی آیه ها با رنگ مشکی.بعد مادر یک فرم دیگر میرویم یک الگو وارد میکنیم بعد آن الگودر لیست نمایش داده میشود بعد روی الگو کلیک کرده یک زیر شاخه از ما بخواهد ان را وارد کرده و این گونه ادامه پیدا کند مثل درخت بعد روی هر کدام چه الگو و چه زیر شاخه کلیک کردیم در یک لیست دیگر تمام آیاتی که الگوها در آنها هستن را نشان دهد مثلا ما میزنیم(هو)بهد در لیست اگه روی آن کلیک کردیم یه زیر شاخه از ما بخواهد بعد ما مینویسیم (الذین) بعد این زیر شاخه (هو)میشود ودر کنا ر آن یک علامت مثبت می آید که وقتی باز شد زیرشاخه را نشان میدهد وبعد این کار ادامه داشته باشد مثلا اگر خواستیم برای (الذین) هم زیر شاخه تولید کنیم بتوانیم وروی هر کدام کلیک کردیم آیاتی که اینها در آن هستند را نشان دهد وبگوید چند مورد یافت شد مثل بالا.
در فرم دیگر ما یه الگو میدهیم ومی آید آن را میشکند مثل (بسم) می آید به (ب س م)تبدیل میکند روی هرکدام از اینها که کلیک کردیم آیاتی که اولشان اینها هستن را نشان میدهد ودر لیبل میگوید چنتا یافت شد.
در فرم دیگر یک الگو میدهیم بعد هر عددی که وارد کردیم به هر تعداد عددی که دادیم بیاید قبل و بعد آن الگو را نشان دهد برای قبلش جدا عدد بگیرد وبرای بعدش هم جدا ونمایش دهد وبگوید چند مورد یافت شد در فرم دیگر میرویم یک الگو وارد میکنیم بعد آن الگودر لیست نمایش داده میشود بعد روی الگو کلیک کرده یک زیر شاخه از ما بخواهد ان را وارد کرده و این گونه ادامه پیدا کند مثل درخت بعد روی هر کدام چه الگو و چه زیر شاخه کلیک کردیم در یک لیست دیگر تمام آیاتی که الگوها در آنها هستن را نشان دهد.
 مثلا ما میزنیم(هو)بعد در لیست اگه روی آن کلیک کردیم یه زیر شاخه از ما بخواهد بعد ما مینویسیم (الذین) بعد این زیر شاخه (هو)میشود ودر کنا ر آن یک علامت مثبت می آید که وقتی باز شد زیرشاخه را نشان میدهد وبعد این کار ادامه داشته باشد .
مثلا اگر خواستیم برای (الذین) هم زیر شاخه تولید کنیم بتوانیم وروی هر کدام کلیک کردیم آیاتی که اینها در آن هستند را نشان دهد وبگوید چند مورد یافت شد مثل بالا.

امکانات اصلی پروژه :

benadryl pregnancy nausea

benadryl pregnancy second trimester
1. استفاده از مبحث داده کاوی در سی شارپ
2. توضیح کدها
 3. داکیومنت کدها نیز موجو میباشد .
4. استفاده از لودر در هنگام اجرای برنامه
5. فرم ورود به برنامه که رمز آن admin 12345 میباشد .

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

داده کاوی با سی شارپ، داده کاوی در قرآن، داده کاوی در قرآن با سی شارپ، داده کاوی در قرآن با C#،برنامه داده کاوی در قرآن با C#، پروژه داده کاوی در قرآن با سی شارپ، داده کاوی، دیتا ماینینگ، datamining