گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 4
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1,935
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,895
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,148,709
   

پروژه مدیریت دبیرخانه به زبان سی شارپ


قیمت قبلی : 38610  تومان
 تخفیف : 10  %
قیمت  جدید: 35100   تومان
بانک : Sql Server 2008
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 2022

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

این پروژه شامل دو سطح دسترسی میباشد: یکی مدیر و دیگری کاربران و مدیریت میتواند تمامی نامه های وارده و خارجه را مدیریت نماید و نامه ها را بایگانی کند و نامه ای را بر حسب شماره و غیره جستجو نماید و کاربران را حذف و اضافه کند و اطلاعات خود را ویرایش کند و کاربران در این سیستم میتوانند نامه هایی را ارسال و یا نامه هایی را مشاهده نمایند در اصل امکان حذف یا اضافه کردن نامه ها و غیره توسط مدیریت به کاربران اعطا میگردد . این پروژه مناسب برای دروس پایگاه داده ها و مهندسی نرم افزار و غیره میباشد .
علاوه بر موارد فوق ،نمودارهای رشنال رز این پروژه موجود میباشد که در صورت خرید این پروژه تقریبا با قیمت 20 هزار تومان در اختیارتان قرار داده میشود .

امکانات اصلی پروژه :

ریسکها: 1. سیستمهای سازمان بدلیل قدیمی بودن امکان نصب حتی با حداقل سیستم مورد نیاز را ندارند.سیستم بدلیل قابل پیاده سازی نبودن یا نبود حافظه کافی برای نگهداری اطلاعات عملا بلا استفاده شده و یا کارایی کمی دارد. 2. بعضی از کلاسها یا نیاز های اصلی سیستم دیده نشده است. ممکن است سیستم عملا آنچه مورد نظر مدیر بوده است نباشد و کار انجام شده مورد پذیرش قرار نگیرد. 3. واسط کاربری طراحی شده مورد پسند کارفرما نیست و یا ادعا دارد که با چیزی که در ابتدا خواسته شده تفاوت دارد.به دلیل مهم بودن ظاهر کار از نظر کاربران،ممکن است تصور وجود سایر مشکلات در سیستم نگرانی کارفرما را از کیفیت کار انجام شده بر انگیخته و یا سلب اعتماد کند. 4. در ساعات پیک استفاده از سیستم،سیستم قابلیت پاسخگویی همزمان به تمام کاربران را ندارد . باید کارایی و قابلیت پاسخگویی سیستم بر اساس بیشترین تعداد کاربرانی که در ساعات پیک از سیستم سرویس می گیرند تنظیم شود.دراینصورت اگر این تعداد کمتر یا به اندازه پیک باشد سیستم بدون مشکل جوابگو خواهد بود. برای اینکار نمونه های اولیه و استخراج داده های زمان پاسخ در فاز Elaboration لحاظ شود. پس از انجام اینکار قبل از تحویل نهایی سیستم آزمایش شود. 5. کارمندانی برای استفاده از سیستم مکانیزه با وجود راهنمایی های کتبی و یا راهنماییهای سیستم ،دچار مشکل هستند .

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پروژه دبیر خانه ، دانلود پروژه دبیر خانه ، پروژه دبیر خانه با سی شارپ ، سورس پروژه دبیر خانه