گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 4
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 1,694
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,895
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,148,468
   

پروژه سیستم خشک شویی با سی شارپ


قیمت قبلی : 32100  تومان
 تخفیف : 50  %
قیمت  جدید: 21400   تومان
بانک : Sql Server 2008
کامنت گذاری: دارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : 1 - 1

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 4042

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

ین پروژه یک سیستم سیستم خشک شویی را پیاده سازی میکند که بسیار مناسب برای پروژه های پایانی هر درس یا مقطع میباشد .دارای دو پنل مدیریت و کاربران بوده است که صندوقدار،هزینه ها ،کاربران،مشتریان،محصولات و گروهها،انواع گزارشات و مدیریت سفارشات و درامد و سود ها و ... توسط مدیریت کنترل میشود و صندوقدار تنها میتواند سفارش ها را ثبت کند .ضمنا انواع نمودارهای طراحی شده با رشنال رز نیز موجود میباشد .. استراتژی استفاده از مفاهیم ADO.NET 2. کد برنامه به صورت خوانا به همراه command 3. طراحی گرافیکی برنامه 4. طراحی شده با ویژوال استادیو 2008 و 5. حداکثر استفاده از ویژگی های فرم ها و کنترل ها 6. توضیحات و داکیومنت کدها 7. رابط گرافیکی زیبای کاربر 8. انواع نمودارهای تهیه شده با نرم افزار رشنال رز 9. حاوی دو نسخه میباشد : 1- نسخه ای با Sql Server 2008 - و 2=نسخه ای با با بانک اطلاعاتی درونی ویژوال استادیو که نیازی به نصب مجزای SQL Server نمیباشد .
علاوه بر تمامی امکاناتی در قسمت توضیحات مختصر داده شده این پروژه دارای یک کلاس دیاگرام کامل و ارتباط بین موجودیت ها و نوع ارتباط همراه با تمامی فیلد ها میباشد این پروژه هم جنبه دانشجویی داشته و هم تجاری تمامی مراحل انجام کار این سیستم در قالب نمودار های ترتیبی و نمودار های فعالیت هر درخواست به نمایش گذاشته شده است این پروژه شامل یک فایل رشنال رز و فایل داکیومنت word 80 صفحه ای میباشد که بدون نیاز به نصب نرم افزار رشنال رز قابل مشاهده میباشد . برچسب های هر کدام از عامل یا actor ها بصورت جداگانه تهیه و پیاده سازی شده است .

امکانات اصلی پروژه :

bentelan fiale 4 mg

bentelan
1. استراتژی استفاده از مفاهیم ADO.NET و2. کد برنامه به صورت خوانا به همراه command و 3. طراحی گرافیکی برنامه 4. طراحی شده با ویژوال استادیو 2008 و 5. حداکثر استفاده از ویژگی های فرم ها و کنترل ها 6. توضیحات و داکیومنت کدها 7. رابط گرافیکی زیبای کاربر 8. انواع نمودارهای تهیه شده با نرم افزار رشنال رز 9. حاوی دو نسخه میباشد : 1- نسخه ای با Sql Server 2008 - و 2نسخه ای با با بانک اطلاعاتی درونی ویژوال استادیو که نیازی به نصب مجزای SQL Server نمیباشد

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

پروژه مدیریت سیستم خشک شویی ، دانلود پروژه مدیریت سیستم خشک شویی ، پروژه مدیریت سیستم خشک شویی با سی شارپ ، سورس پروژه مدیریت سیستم خشک شویی