گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 4
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 757
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 1,365
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 3,135,875
   

سورس پروژه فرم لاگین به زبان asp.net با دیتابیس اکسس


قیمت قبلی : 3000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 3000   تومان
بانک : دارای بانک اطلاعاتی SQL
کامنت گذاری: ندارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 3529

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

سورس پروژه فرم لاگین به زبان asp.net را برای شما دوستان و همراهان عزیز ام اس پی سافت اماده دانلود کرده ایم این پروزه که به همراه سورس منتشر شده دارای دیتابیس اکسس هستش که برای کنترل افراد در صفحه وب شما کاربرد دارد.نوشتن فرم لاگین کاره بسیار ساده هستش که که وقتی در برنامه از این فرم استفاده میکنمی هم امنیت کار و هم کیفیت کار و برنامه بالا میره و باعث میشه کمی کاربرپسند تر باشه برنامه.این بار فرم لایگن را در زبان برنامه نویسی ASP.NET برای شما دوستان اماده دانلود کرده ایم که به زبان VB.NET کد نوسی شده است محل ادرس دیتابیس را در ادامه مطلب برای شما قرار دادم که ابتدا دیتابیس را در ان مسیر قرار داده و بعد اقدام به اجرای پروژه کنید.امید وارم مفید باشه و استفاده کنید.منتشر شده از ام اس پی سافت… امنیت یکی از مسائل اصلی برای توسعه دهندگان و معماران برنامه های کاربردی است. همانطور که تعداد بیشماری از سایتهای وب با انواع امنیت ها مورد نیاز است، توسعه دهندگان نیز باید بدانند چگونه با مقوله امنیت کار کنند و چه مدل امنیتی مناسبی برای برنامه های کاربردیشان انتخاب کنند.بعضی از سایتهای وب اطلاعات خاصی را از کاربر معمولی دریافت نمی کنند، اما اطلاعات موجود در خود را منتشر می کنند. همانند موتورهای جستجو در حالیکه سایتهای دیگری وجود دارند که نیازمند جمع آوری اطلاعات حساس از کاربرانشان هستند (برای مثال شماره کارت های اعتباری و دیگر اطلاعات شخصی). این سایتهای وب به پیاده سازی امنیت مستحکم تری برای جلوگیری از حمله احتمالی موجودیت های خارجی نیازمندند. نمونه کد اتصال دیتابیس به پروژه فرم لاگین به زبانASP.NET 1 ("Provider=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;Data Source=C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Visual Studio 2005\WebSites\WebSite1\App_Data\member.mdb")

امکانات اصلی پروژه :

microzide

microzide click
1-سورس پروژه فرم لاگین به زبان asp.net ای اس پی 2- نوشته شده با کدهایی ساده 3-دارای بانک اطلاعاتی sql

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

برنامه نویسی با Asp.net،سورس های Asp.net،فرم لاگین در ای اس پی دات نت،پروژه فرم لاگین،پروژه فرم لاگین اماده،پروژه فرم لاگین تحت وب،پروژه فرم ورود به برنامه در asp.net،پروژه های asp.net،پروژه های ای اس پی دات نت