گروه مورد نظر : عنوان پروژه :
قسمتی از عنوان پروژه تان را وارد نمائید ...
قیمت پروژه از : تا : داکیومنت : کامنت :
جستجو پروژه
طبقه بندی پروژه ها
خدمات ویژه ناب پروژه
آخرین پروژه ها
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید سایت
افراد آنلاین در سایت ناب پروژه تعداد افراد آنلاين : 6
بازدید امروز سایت ناب پروژه تعداد بازديد امروز : 375
تعداد بازدید دیروز از سایت ناب پروژه تعداد بازديد دیروز : 358
کاربران آنلاین در ناب پروژه تعداد بازدید کل : 4,213,632
   

کامپوننت فارسی برای Login,CrateUser,… در دات نت


قیمت قبلی : 22000  تومان
 تخفیف : 0  %
قیمت  جدید: 22000   تومان
بانک : SQL Server 2008
کامنت گذاری: ندارد
فایل داکیومنت : دارد
رمز ورود پروژه : ندارد - ندارد

فایل دمو پروژه : دانلود فایل داکیومنت تکمیلی
فایل داکیومنت : دانلود فایل دمو | اجرایی پروژه
تعداد مشاهده : 3978

- در صورت نیاز به آموزش آنلاین نحوه ساخت این پروژه توسط نرم افزارهای آموزش راه دور و یا درخواست تهیه پروژه مشابه، کافیست با شماره تماس 09179221734 یا آدرس ایمیل behnam.h1368@gmail.com هماهنگی های لازم را انجام دهید.
توضیح  کلی :

فرآیند Authentication در ASP.NET 2.0 از طریق سرویس جدید membership و Authorization از طریق سرویس جدید Roles انجام می شود. ASP.NET 2.0 کار آغاز شده در تائید کاربران مبتنی بر فرم را که در نسخه ASP.NET 1.x شروع شده بود ، تکمیل و امکانات مناسبی برای انجام عملیات متفاوتی نظیر تائید کاربران ، ایجاد یک کاربر جدید ، حذف یک کاربر و ویرایش اطلاعات کاربران از طریق برنامه نویسی و به کمک کنترل های وب را ارائه نمود . شیوه عملکرد عمومی تائید کاربران مبتنی بر فرم در ASP.NET 2.0 مشابه نسخه قبلی است و می بایست عملیات اولیه و پیکربندی لازم را از طریق فایل های پیکربندی انجام داد ( ثبت تنظیمات لازم در فایل web.config ) . چیزی که در ASP.NET 2.0 به آن اضافه گردید در واقع membership API و کنترل های وب ( سرویس دهنده ) امنیتی است . API فوق به برنامه نویسان اجازه می دهد از طریق کد به پتانسیل های سرویس membership دستیابی داشته باشند . Membership API با استفاده از Provider model پیاده سازی شده است . این بدان معنی است که علیرغم این که اینترفیس فوق به خوبی تعریف شده است ولی می توان در صورت تمایل ، پیاده سازی آن را متناسب با شرایط موجود سفارشی نمود . فریمورک دات نت ، بدین منظور کلاس Membership را که شامل متدهائی نظیر CreateUser ,GetAllUser,Validateuser و … است ، ارائه نموده است .سیستم membership قابلیت ها و توانمندهای برنامه نویسی خود را از طریق کلاس Membership ارائه می نماید . از کلاس فوق می توان مستقیما” در صفحات وب استفاده نمود . مثلا” می توان یک صفحه را ایجاد که تمام کاربران در سیستم را لیست نماید ( استفاده از متد Membership.GetAllUsers که به یک GridView نسبت داده شده باشد) . ASP.NET به همراه دو Membership provider از قبل تعبیه شده ارائه شده است .یکی برای ذخیره اطلاعات کاربران در یک بانک اطلاعاتی SQL و دیگری که از اکتیو دایرکتوری استفاده می نماید . علاوه بر موارد فوق ، ASP.NET 2.0 به منظور مدیریت کاربران هفت کنترل متفاوت را ارائه که با استفاده از آنان می توان برنامه های وبی را ایجاد نمود که از پتانسیل سرویس های membership و roles استفاده نمایند . در واقع ، کنترل های فوق یک رابط کاربر مناسب برای انجام عملیات مرتبط با کاربران را ارائه می نمایند .

امکانات اصلی پروژه :

augmentin compresse

augmentin
1- بانک اطلاعاتی SQL و از اکتیو دایرکتوری استفاده می شود .
2- نوشته شده با کدهایی ساده

امکانات دریافتی در فایل زیپ پس از خرید:
1- دانلود سورس پروژه   
2- این پروژه فاقد داکیومنت و دمو میباشد .
3- فایل بانک اطلاعاتی SqlServer در پوشه DB می باشد.

  در صورت تمایل به ارسال نظر ، تنها در مورد پروژه فعلی نظر خود را ثبت کنید .
نام شما :
ایمیل :
ثبت نظر
 

بزودی آموزش های تصویری مرتبط به هر موضوع تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

پروژه های مرتبط :
برچسپ ها :

... در دات نت،CrateUser،برنامه نویسی،دانلود رایگان،دانلود نرم افزار،كامپوننت فارسي برای Login،پروژه دانشجویی،پروژه رایگان،پروژه های دانشجویی،کامپوننت،کامپوننت سی شارپ